Kdo jsem - GenRose

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kdo jsem

Renata Klenková - zakladatelka GenRose


Jsem soukromá lektorka, 31, a soukromé výuce AJ a překladatelství se věnuji od roku 2007. Výuku stavím na základě svých vlastních zkušeností ze 3 letého pobytu v UK, kde jsem Anglický jazyk studovala s nejúžasnější učitelkou všech dob Sheillou Miller, která se stala pro mě obrovským motivačním motorem a naučila mě chápat, že nezáleží na věku, jazyk se naučí každý kdo má snahu a motivaci.
Nejsem tady proto, abych Vás naučila poučkovou formu Anglického jazyka ( která se ve skutečnosti vůbec neshoduje s realním užitím), ale proto, aby jste se skutečně naučili mluvit, pochopili princip jazyka, pochopili jeho užití a dorozuměli se se zbytkem Světa, jelikož Anglický jazyk je světovým jazykem č.1 a v mezinárodním kontaktu je
jedním z nejpopulárnějších a vlastně i nejdůležitějším. Přizpůsobuji se tempu klienta a jeho stylu učení. V mých hodinách se snažím vytvářet přátelskou náladu a co největší komfort pro mé studenty. Nejdůležitějším faktorem v mých hodinách je MLUVIT MLUVIT a MLUVIT ( samožřejmě v Angličtině ;-) ). I začátečníci, co u mě studují, jsou ve většině případů schopni po prvních 4 lekcích podat o sobě základní informace. Avšak u každého je to individuální. V hodinách používám nejmodernější materiály a knihy výhradně  v Anglickém jazyce, a to z vydavatelství Cambridge a Oxford.  Nezatěžují studenty poučkami, ale dané gramatické celky vysvětlují na jasných a srozumitelných příkladech. V rámci výuky Vás naučím i jak studovat doma a jaké pomůcky a metody zvolit, aby vaše samostudium bylo co nejefektivnější a dosáhli ste tak zlepšení v krátkem čase. Samozřejmostí pro mé klienty je i zapůjčení různého softwaru a knih zdarma.

Zkušenosti a reference:

- 2007 - současnot: soukromá výuka a individuální lekce pro dospělé a studenty středních a základních škol
- 2011 - současnost: Firma ATS Global, aplikované technické systémy, Nový Jičín

- 2009 - 2010:
Firmy Promont-Door, Kopřivnice a Firma Jurečka, Kopřivnice
- 2008: Firma Dytron s.r.o., Nový Jičín
- 2007 - 2008: Vedení skupinových večerních kurzů pro jazykovou školu  v Příboře
- 2007: Výuka přes Skype a po telefonu pro Ostravskou jazykovou školu 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky